Prawa autorskie

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone w tym blogu są wyłącznie moją własnością, a jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody zabronione.

ZDJĘCIA

Wszystkie prezentowane na blogu zdjęcia są wykonane przeze mnie i moją córkę.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

Obserwatorzy

czwartek, 29 grudnia 2011

Święta i po świętach

Święta ,święta i po świętach.
A ja całe święta spędziłam w łóżku albo w ubikacji.Niestety jeszcze przed kolacją wigilijna dopadła mnie jelitówka i nadal nie chce ustąpić.Organizm osłabiony chemia w dwójnasób przechodzi chorobę .nic prawie nie mogę jeść,suchary ,ryz i warzywa gotowane na parze.Dziś dopiero ma przyjść lekarz z wizyta domową,bo u nas jakas okropna epidemia tej choroby panuje,lekarze nie nadążają z wizytami.
A świeta w gruncie rzeczy były wspaniałe ,w domu jakas taka szczególnie świąteczna atmosfera panowała jakiej od lat nie bylo.Może dlatego ,że pierwszy raz od wielu lat ,mimo choroby całe święta spędziłam w domu z rodzina,zawsze byłam albo w pracy albo przed praca i wszystko tak na szybcika.Znacznie mniej w tym roku się przygotowywało i i tak wszystkiego było w sam raz.
Było wspólne ubieranie choinki,robienie stroików i nikt nigdzie sie nie spieszył.Jak żadnego roku dostałam sporo kartek świątecznych od przyjaciół z różnych forów internetowych,sama też trochę wysłałam,własnoręcznie robionych.,Trochę zdjęć mogę pokazać ,są i stroiki
i wykończone wiklinowe choineczki


Wspólne przygotowania do świąt
 i ubieranie choinkiPies oczywiście asystował przy tłuczeniu orzechów ,bo czekał tylko az vos dla niego spadnie,uwielbia orzechy.
a choinka ubrana była starymi ,dawne czasy pamiętającymi bankami,i własnoręcznie robionymi ozdobami i ozdobami ,i ozdobami które dostałam od forumowych koleżanek,pięknymi bańkami słomianymi aniołkami i innymi ozdóbkami

a to komoda na której prawie wszystkie karteczki ustawione


Teraz trzeba czekać na Nowy rok,oby był lepszy od tego co się kończy i tego wszystkim odwiedzającym  mój kącik życzę.

4 komentarze:

violi igłą malowane pisze...

Lucynko wszystkie ozdoby śliczne , urzekły mnie biało niebieskie choinki ...
fajnie że twoje święta były takie spokojne i rodzinne , moje w tym roku tez były inne spędzałam je u rodziny .Pierwsze święto u brata a drugie u cioci , fajnie był chociaż raz być obsługiwanym ./.

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i niech będzie lepszy od poprzedniego ././.

Pracowite Słoneczko pisze...

Piękne są te choineczki wiklinowe:)
A ja w tym roku z oporami do tych świąt podchodziłam...Ale tu już nowy rok za pasem:)
Więc życzę przede wszystkim dużo zdrówka! I wytrwałości!
Pozdrawiam serdecznie:)
Joanna

Danusia pisze...

W Nowym Roku życzę Tobie i najbliższym
dobrego roku, dużo zdrowia, pomyślności i wiele radości. Dosiego Roku!!!

Anonimowy pisze...

Cieszę się Lucynko, że Święta spędziłaś w domu - nie ma to jak rodzinna atmosfera. Piękne choineczki wiklinowe uplotłaś - niebieskie mnie zauroczyły. A ozdoby choinkowe (bombki z "oczkiem") pamiętam jeszcze z domu rodzinnego. Na mojej choince królowały moje bombki i szydełkowane ozdoby - prezenty koleżanek. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech to będzie dla Ciebie zdrowy rok. danfi

LinkWithin