Prawa autorskie

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone w tym blogu są wyłącznie moją własnością, a jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody zabronione.

ZDJĘCIA

Wszystkie prezentowane na blogu zdjęcia są wykonane przeze mnie i moją córkę.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

Obserwatorzy

wtorek, 23 sierpnia 2011

Wiklina

Ładna słoneczna pogoda dziś była,to jak wróciłam z ZUS-u wykańczałam koszyki .Wszystko ładnie wyschło i ledwie zdążyłam zrobić zdjęcia ,nie najlepszej jakości,(bo mój nadworny fotograf z dobrym aparatem jeszcze poza domem) a już zjawiła się koleżanka odebrać zamówione prace.To dalszy ciąg kolekcji ,do wcześniejszych osłonek na doniczki małe dorobiłam jeszcze jedną małą (wcale nie taką małą 20cm średnicy i 20 cm wysokość)z malwami ,dwie większe ,dwukolorowe ,i do flakonu na kuchenny stół,misę na owoce.
Tak to wszystko wygląda:
Mała tacka na drobiazgi
 Mała osłonka na doniczkę
Osłonki na doniczki,te większe

 Kosz na owoce

 A to cały zestaw dwukolorowy tak wygląda
Zamówienia na dalsze wyroby są ale dopiero na przyszły miesiąc,każdy jednak trochę z kasą się liczy.A i mnie materiały akurat takie z jakich chce te rzeczy się skończyły i muszę czekać na następną dostawę gazet.Teraz muszę coś wymyślić oryginalnego na wystawę prac Związku Niewidomych w Krakowie na którą dostałam zaproszenie.W ubiegłym roku zebrałam i wyróżnienia i nagrody,może i w tym na coś się załapie,przy moim szczęściu to możliwe.Ale to musi być coś,co nawiązuje do staroci.Temat wystawy to "Wczoraj i dziś w rękodziele ",jakoś nie bardzo wiem jak do tego podejść,co tu zrobić.Żebym umiała robić papierowe kwiaty,ale takie ładne,to zrobiłabym piękny ,kolorowy kosz ,wypełniony kwiatami,ale za późno na naukę.
Kosz zrobię ,ale czym go wypełnię,jeszcze nie wiem.

2 komentarze:

monho pisze...

Te dwukolorowe niezmiennie mnie zachwycają. Ale ta osłonka z malwami jest prześliczna ogromnie! Nie mogę się napatrzeć. Życzę powodzenia na wystawie! :-)

Anonimowy pisze...

śliczny komplet a te osłonki na doniczki po prostu miodzio :-))
dorti-one

LinkWithin