Prawa autorskie

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone w tym blogu są wyłącznie moją własnością, a jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody zabronione.

ZDJĘCIA

Wszystkie prezentowane na blogu zdjęcia są wykonane przeze mnie i moją córkę.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

Obserwatorzy

środa, 11 kwietnia 2012

Święta święta i po świętach

Jak szybko zleciał czas miedzy jednymi a drugimi świętami.nawet nie było kiedy myśleć o słabościach i chorobie,tyle zajęć miałam.Bo choć ciągle nie najlepiej się czuję,nadal jakaś słaba jestem nie myślałam wcale o tym.Kartek narobiłam całe mnóstwo,część sprzedałam ,część przyjaciołom powysyłałam.Teraz za inną skrapkowa twórczość się wzięłam,podpatrzyłam gdzieś "pachnące karteczki" i postanowiłam spróbować je zrobić.
Pierwszą zrobiłam dla koleżanki na urodziny,twierdzi ,że bardzo jej się podoba.Po niej przyszła następna,miała być dla forumowej koleżanki razem do kompletu z notesikiem,ale niespodziewanie koleżanka z Austrii przyjechała na święta i tak się jej spodobała że zabrała.


Kolejna powędrowała do przyszłej teściowej córy


Notesiki miały być dla koleżanek córki a tez zupełnie gdzie indziej wylądowały
a wczoraj wieczorem córa przypomniała sobie o urodzinach swojej ulubionej pani nauczycielki i tak na szybcika taka pachnąca kartkę dla niej robiłam.Na rano musiała być gotowa.

Tak sie spodobały ,że już kilka zamówień mam,dobrze,bo kasy trochę wpadnie,przynajmniej na życie,bo w końcu te stare długi  trzeba popłacić,przez to głupie choróbsko nieco zaległości się porobiło,a banki niecierpliwe niewyrozumiałe.Ich to nie obchodzi.
Teraz muszę coś nowego poszukać ,coś zmienić ,bo jedno i to samo może się znudzić.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Kartki są prześliczne. Bardzo pomysłowe. Gratuluję pomysłu. Życzę wszystkiego dobrego. Iwona

Alicja Wolska pisze...

Takie kartki są nie tylko miłe i piękne. Są wzruszające!
Zdrowia i pogody ducha Ci życzę, to i chęć i siła do robótek wszelkich przybędzie.
Łączę serdeczności!

violi igłą malowane pisze...

Cudne wszystkie ...

Anonimowy pisze...

Lucynko Twoje pachnące karteczki są urocze, nic zatem dziwnego, że jest popyt na nie - oby jak najdłużej. pozdrawiam danfi

Pracowite Słoneczko pisze...

Lucynko kochana, Przepiękne wszystkie karteczki:)
A tutaj czeka na Ciebie wyróżnienie:
http://pracowitesloneczko.blogspot.com/2012/04/koszyk-szyty-razy-trzy-i-wyroznienie.html
Asia

Anonimowy pisze...

wszystko co wyszło spod Pani paluszków " stara babo" brrr jak można tak o sobie mówić p. Lucynko, jest piękne , Świetnie sobie Pani radzi z papierem i cudami jakie można wytworzyć z niego. To dla pani znakomita terapia i doping , że dalej, że jeszcze coś muszę. A co do zdrowia to radzę spróbować urynoterapii . A mapka to tak jakby w malarstwie - rozplanowanie co jest głównym obiektem , a co dodatkiem czyli tłem. 3 mam kciuki za Pani wygraną w walce i do boju i podboju karteczkomani i innych dziergadełek :)

LinkWithin