Prawa autorskie

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone w tym blogu są wyłącznie moją własnością, a jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody zabronione.

ZDJĘCIA

Wszystkie prezentowane na blogu zdjęcia są wykonane przeze mnie i moją córkę.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

Obserwatorzy

środa, 28 marca 2012

Czy to już wiosna?

Nieubłaganie czas leci do przodu,nawet nie wiem kiedy zleciało dwa tygodnie od mojej tu ostatniej bytności.Za oknem już chyba wiosna,w ogródku zdążyły przekwitnąć już przebiśniegi i krokusy,lada chwila a zaczną kwitnąć narcyze i tulipany.
A ja zagrzebałam się w kartkach świątecznych ,robię i robię i końca nie widać.W życiu nie myślałam,że bede potrafiła takie rzeczy robić.
To parę karteczek z ostatnio zrobionych a więcej można pooglądać w albumie  Kartki wielanocne


A jeszcze i jajka Quilingowe zachciało mi się robić,czy ładne-to kwestia gustu
To tak na próbę robiłam


Jeszcze i trochę wikliny poplotlam i karczochowe wyroby robiłam,ale narazie nie pokażę ,bo to na "Zajączkowa wymianke " poleciało,a nie chcę by ktoś wcześniej widział.
I tak czas leci,nie mam czasu na myślenie o chorobie,a jak słabiej się czuję,to po prostu kładę się spać.Może gdyby nie te zmiany pogody ,lepiej bym się czuła,a tak to nieraz mocno rozbita i roztrzęsiona jestem.

3 komentarze:

Pracowite Słoneczko pisze...

Piękne kartki :)
Wszystkie:)
Pozdrawiam serdecznie:)
Asia

Robótki babci Tereski pisze...

Ładne kartki.Życzę dużo optymizmu, wiary i nadzieji. Słoneczko zaświeci i wszyscy poczują się lepiej. Pozdrawiam serdecznie.

splocik pisze...

Życzę radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.
Pozdrawiam ciepło.

LinkWithin