Prawa autorskie

Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone w tym blogu są wyłącznie moją własnością, a jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody zabronione.

ZDJĘCIA

Wszystkie prezentowane na blogu zdjęcia są wykonane przeze mnie i moją córkę.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

Obserwatorzy

wtorek, 13 listopada 2012

Świątecznego robótkowania ciąg dalszy

Prawie wszystkie kartki co dotychczas zrobiłam już sprzedane.Nie spodziewam się ,że dużo jeszcze pójdzie ale może akurat.
Mimo wszystko karteczki robię dalej,bo nawet sporo będzie mi potrzeba ,by powysyłać znajomym i przyjaciołom ,dla których życzenia wysłane mailem czy komórka niewiele znaczą,wolą tradycyjne ,kartki,i dla tych co cenią sobie ręcznie robione kartki.Wiadomo,parę kartek pójdzie zwykłych ,sklepowych,bo wysłać wypada a i tak do kosza powędrują.
Teraz zrobiłam kilka karteczek z własnoręcznie wykonanymi malunkami,te karteczki już nie na handel ale dla takich najlepszych przyjaciół.Pewnie niektórzy z nich też tu zagladną ale i tak nie będą wiedzieć która dla kogo.
A to te karteczki,będę ich robić więcej,bo akurat koleżanka zaopatrzyła mnie w wykrojnikowe ramki na których fajnie te malunki wyglądają.


Teraz jeszcze muszę trochę napleść wiklinowych rzeczy,bo niedługo bedę miała przymusową przerwę.
Na 7 grudnia mam wyznaczony termin zabiegu na cieśń nadgarstka,a po tym jakiś czas nie będe mogła wysilać ręki.Ale może wreszcie odzyskam czucie w ręce i ręka przestanie tak boleć i cierpnąć i więcej bedę mogła na szydełku i drutach robić,bo teraz praca na szydełku to jak droga przez mękę.

6 komentarzy:

Gosia pisze...

Malowane karteczki są prześliczne!!! Takie tylko dla najprawdziwszych przyjaciół! Zdrówka życzę:)

Ewelina pisze...

Piekne karteczki swiateczne!
Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka pisze...

przepiękne kartki :))

Anonimowy pisze...

Cudowne karteczki. Te z malunkami mają swój niepowtarzalny urok. Pozdrawiam danfi

Małgorzata Chrobak pisze...

Podziwiam Pani talent. Pani karteczki są magiczne i niepowtarzalne, a koszyczki z wikliny po prostu cudne:) Gorąco pozdrawiam:)

marzenna79 pisze...

☆WESOŁYCH ŚWIĄT ☆
           ✺
         ✺█✺
        ✺███✺
       ✺████✺
     ✺███████✺
   ✺██████████✺
      ✺█████✺
    ✺████████ ✺
  ✺███████████✺
✺██████████████✺
         ▓▓▓

LinkWithin